Saku Antvärk Dark Lager 5,7% 33CL prk x 72

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 58,10 €
Liitri hind: 2,45 € /L
Pant: 7,20 €

Tooteinfo

Liik: Lahja alkohoolne jook, Õlu
Kastis: 72
Maht: 24L
Alkoholisisaldus: 5,7%
Päritolumaa: Eesti
Serveerimine: Jahutatult


Komplekteeritud toode. Väikseim tarne kulu ühele ostetud ühikule tarneviisil "Pakiautomaat".
Mahub ühte pakiautomaadi kappi!
Loe lisa siit

Lisateave

Saku Antvärk Dark Lager on tume lager-tüüpi õlu, mille teeb eriliseks erinevate linnaste ja humalate (Tettnanger, Saaz ja Zeus) kombinatsioon. See annab õllele pehme tekstuuri, säravpruuni värvuse ja rikkaliku kauakestva linnasemaitse.Saku Antvärk Citra IPA on ameerikapärane IPA, mille pruulimisel on kasutatud ainult Citra humalat. Tulemuseks on troopiliste viljade värskusest pakatav, humalarikas, kuid siiski kergesti joodav IPA. Õlu on filtreerimata ja võib seega sisaldada humala- ja pärmisadet.

Saku Antvärk on märk inimestele, kes hindavad kõike mis hingega tehtud. See on inspireeritud nii Saku Õlletehase väärikast ajaloost ja meie pühendunud õllemeistritest läbi aegade kui ka kiiresti muutuvast ja arenevast õllemaailmast. Sellest annab tunnistust ka meie brändi nimi. Antvärk tähendaski vanas eesti keeles just meistrimeest. Käsitöölist, kes oli pühendunud oma kunstile ja tegi oma tööd alati südamega.

Täna on selle nime alla koondunud erilised väikeõlled (varem nimega Humal & Oder) ja naturaalsed siidrid (varem nimega Pilvine Õun ja Mesine Pirn) pakkumaks avastamisrõõmu õlle- ja siidrisõpradele, kes otsivad aegajalt alternatiivi tavapärastele maitsetele. Vaata järele, milliseid omanäolisi ja põnevaid maitseid Saku Antvärk pakub ning leia oma lemmikud.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.