Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

AMSTEL RADLER LEMON 2% 50CL prk x 24 + AMSTEL BEER 5% 50CL prk x 24 COMBIMIX (48)

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 48,00 €
Liitri hind: 2,00 € /L
Pant: 4,80 €

Tooteinfo

Liik: Muu alkohoolne jook
Kogus kastis: 24+24=48 
Mah: 24 L 
Alkoholisisaldus: 2% 5%
Päritolumaa: Holland

Komplekteeritud toode. Väikseim tarne kulu ühele ostetud ühikule tarneviisil "Pakiautomaat".
Mahub ühte pakiautomaadi kappi!
Loe lisa siit


 

Lisateave

 AMSTEL RADLER LEMON 2% 50CL prk x 24 + AMSTEL BEER 5% 50CL prk x 24 COMBIMIX (48) toode sisaldab õlut ja õllejooki (kokku 48 purki):  AMSTEL BEER 5% 50CL õlu 24 purki; AMSTEL RADLER LEMON 2% 50CL õllejook 24 purki.

Radler on pikkade traditsioonidega madala alkoholisisaldusega jook Euroopa saksakeelsest osast. Sõna radler tähendab tõlkes jalgratturit.

Õlu
Pärit Amsterdamist on Amstel tänapäeval maailma 6. suurim õllemark, mida müüakse üle 10 miljoni hektoliitri aastas ja mida saab nautida enam kui 75-s riigis üle maailma.

Veidi üle 140 aasta tagasi, 11. juunil 1870 asetati esimene kivi Amsteli õlletehase ehitusele Amsterdamis, Hollandis. “Beiersch Bierbrouwerij De Amstel” tehas asus otse Amstel jõe kaldal. Aastate jooksul on Amstel võitnud mitmeid maitseauhindu ja esimeste pruulikoja meistrite kogemused ja teadmised on edasi antud läbi põlvkondade.
Selle erakordselt väljapaistva pilsner tüüpi õlle edu saladus tugineb ka tänapäeval nendele teadmistele ja kogemustele.

De Pesters ja Van Marwijk Kooy alustasid Amstel õlle ekspordiga juba aastal 1883, esialgu Hollandi kolooniate – Hollandi Ida-India, Antillidele ja Surinamesse ning siis ka mujale maailma paikadesse. Palju on juhtunud viimase 140 aasta jooksul. Nüüd pruulitakse seda märjukest juba rohkem kui 10 miljonit hektoliitrit ja nauditakse enamas kui 75. riigis üle maailma. Pidevalt muutuval õlleturul on see suurepärane tulemus. See oleks olemata, kui toode poleks tõeline tippklass.

1968 aastal ühinesid Heineken ja Amstel üheks maailma juhtivaks õlletootjaks.

Õllejook
Traditsiooniliselt valmib radler õlle segamisel limonaadiga. Radlerit hinnatakse suurepäraseks janukustutajaks ja tänu oma madalalale alkoholisisaldusele sobib suurepäraselt nautimiseks suvepäeval nii terrassil kui piknikul.

Amstel Radler Lemon, ehe segu täidlasest Amstel õllest ja autentsest sidrunilimonaadist, pakub kvaliteetset, kahekordselt värskendavat elamust; ideaalne suvisteks improviseeritud koosviibimisteks ja seiklusteks.

Radler´i tekkelugu
1922 a. juunikuu päikesepaistelisel päeval toimus lõuna saksamaal jalgrattasõit, millest võttis osa 13000 jalgratturit. Franz Xavier Kugler’i õlletrahter paiknes täpselt rattaraja ääres ning paljud osalejad peatusid joogipausiks. Härra Kugler hakkas muretsema, et tema õllevarud võivad otsa saada ning vältimaks sellist lubamatut olukorda mõtles ta välja ekstra värskendava lahenduse. Franz Xavier Kugler segas kokku lager tüüpi õlle ja naturaalse limonaadi ning andis ratturite auks sellele uuele topelt värskendavale joogile nimeks “radler” (saksa k. jalgrattur).

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.