Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

AMSTEL RADLER LEMON 2% 50CL prk x 48

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 44,35 €
Liitri hind: 1,85 € /L
Pant: 4,80 €

Tooteinfo

Liik: Muu alkohoolne jook
Kogus kastis: 48
Mah: 50 CL
Alkoholisisaldus: 2%
Päritolumaa: Holland
Värvus: Kuldne
Aroom: Puuviljane
Maitse: Värskendav, tunda klassikalist sidrunilimonaadi. 


Komplekteeritud toode. Väikseim tarne kulu ühele ostetud ühikule tarneviisil "Pakiautomaat".
Mahub ühte pakiautomaadi kappi!
Loe lisa siit


 

Lisateave

Radler on pikkade traditsioonidega madala alkoholisisaldusega jook Euroopa saksakeelsest osast. Sõna radler tähendab tõlkes jalgratturit.

Traditsiooniliselt valmib radler õlle segamisel limonaadiga. Radlerit hinnatakse suurepäraseks janukustutajaks ja tänu oma madalalale alkoholisisaldusele sobib suurepäraselt nautimiseks suvepäeval nii terrassil kui piknikul.

Amstel Radler Lemon, ehe segu täidlasest Amstel õllest ja autentsest sidrunilimonaadist, pakub kvaliteetset, kahekordselt värskendavat elamust; ideaalne suvisteks improviseeritud koosviibimisteks ja seiklusteks.

Amstel on tänapäeval maailma 6. suurim õllemark, Pärit Amsterdamist; seda müüakse üle 10 miljoni hektoliitri aastas ja saab nautida enam kui 75-s riigis üle maailma.

Radler´i tekkelugu.
1922 a. juunikuu päikesepaistelisel päeval toimus lõuna saksamaal jalgrattasõit, millest võttis osa 13000 jalgratturit. Franz Xavier Kugler’i õlletrahter paiknes täpselt rattaraja ääres ning paljud osalejad peatusid joogipausiks. Härra Kugler hakkas muretsema, et tema õllevarud võivad otsa saada ning vältimaks sellist lubamatut olukorda mõtles ta välja ekstra värskendava lahenduse. Franz Xavier Kugler segas kokku lager tüüpi õlle ja naturaalse limonaadi ning andis ratturite auks sellele uuele topelt värskendavale joogile nimeks “radler” (saksa k. jalgrattur).

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.