Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

CLAN MURRAY BLENDED SCOTCHWHISKY 40% 100CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 25,07 €
Liitri hind: 25,07 € /L

Tooteinfo

Liik: Kange alkohol, Viski
Kastis: 12
Maht: 70CL
Alkoholisisaldus: 40%
Päritolumaa: Šotimaa
Värv: Kuldne
Aroom: Haruldaselt kindlapiiriline ja aromaatne. Lisatud veepiisk avab lõhnabuketi ja toob esile virsiku, pirni ja mee aroomi, suurepäraselt harmoonias troopilise puuviljakorvimagususega.
Maitse: Täidlane ja rõhutatud. Maitses on tundamsegu puuviljadest, suhkruvaabast ja toffeest, õrnalt turbasuitsune. Pehme ning kuiva järelmaitsega. Puhta, hästi tasakaalus ja meeldiva viimistlusega.
Serveerimine: puhtalt, veega, jääga, kokteilides

Rohkem vaateid

Lisateave

The Clan Murray lugu: 1130 Šotimaal alguse saanud Klann Murray on pika, aastasadade taha ulatuva ajalooga. Klann hindab väga kõrgelt oma ajaloolist pärandit, mis koosneb seiklustest, kangelastegudest, edust ja võidust. Murray tähendab Šoti Gaeli keeles mereäärset asulat, asudes Põhja-Šoti linna Elgin ajaloolisel asukohal, ning olles tänapäeval kuulsa BenRiach viskivabriku koduks. Ollec’I poeg Freskin on üks ajaloolise Šotimaa ühendajatest ja ka Murray Klanni asutajaks. Helde ja õiglase aadlikuna võitles ta vapralt ja võitis palju lahinguid. Vapruse eest annetati talle maavaldused Šoti Mägismaal. Oma valduste kaitseks ehitas ta kindluseid ja losse, millest kõige tähelepanuväärivamaks peetakse tänapäeval Duffus lossi. Loomulikult polnud tol kaugel ajal Clan Murray Šoti viskit veel olemas. Usutakse, et seda suurepärast merevaigukarva nektarit arendati ja parendati pruulikodades, muu maailma eest lossimüüridega varjatult. Murray klanni põlvkonnad oskasid nautida luksust ja mugavat elu. Mis oleks veel luksuslikum kui klaasike omaenda Šoti viskit – mida hakati hiljem kutsuma Clan Murray. Clan Murray Šoti seguviski on Šotimaal kõrgelt hinnatud just oma rikkaliku, tervikliku ja täidlase maitse poolest. Tänapäeval kuulub Clan Murray viskimaailma viskinautijate lemmikute hulka, kui toode, millest kiirgab nii elegantsi kui väärikust. Nii nagu kõigi parimate asjade juures, peetakse kõrget kvaliteeti Clan Murray viski puhul esmatähtsaks. Eesmärgiks seatud ideaali saavutamiseks sisaldab Clan Murray suurel määral premium kvaliteedi BenRiach ühelinnaseviskit, mis lisab sügavat terviklikkust ja iseloomu lõplikule seguviskile. Clan Murray esindab Šoti viskit oma parimas headuses ja sobibelamuste otsimiseks ka kõige kogenenumale viskinautijale.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.