Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

ERRAZURIZ DON MAXIMIANO FOUNDER`S RESERVE`10 14% 75CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 66,00 €
Liitri hind: 88,00 € /L

Tooteinfo

Liik: Geograafilise tähisega vein
Kastis: 6
Maht: 75CL
Alkoholisisaldus: 14%
Päritolumaa: Tšiili
Apellatsioon:Valle de Aconcagua
Veiniaed: Don Maximiano
Viinamarjasordid:CabernetSauvignon78%, Carmeneré10%, PetitVerdot7%, Syrah5%.
Jääksuhkur: 2,75 g/l
Kääritamine:Väikestes terastankides, mis aitab suurendada kontakti kestade ning mahla vahel. Kääritamine kestab 16-35 päeva sõltuvalt iga viinamarjasordi arengust ning toimub see temperatuuril 24-28°C. Kõik sordid läbivad keskmiselt 22-kuulise tammevaadi laagerduse Prantsuse tammevaatides, milledest 81% on uued.
Veinimeistri kommentaar: Intensiivne punakas-lilla värvus. Esmases aroomis kirsid, mustsõstar, mustikad, mille järgi koorub lahti kiht-kihilt veidike musta pipart, trühvlit, šokolaadi, seedrit ning balsamico´t. Suurepärane happesus loob värske, marjase ja mahlase maitse, milles tajutakse puuviljasust, kaneeli, nelki. Tohutu tasakaal, elegants, hea struktuur ja pehmed tanniinid teevad sellest, hetkel veel noorest veinist, suurepärase pikaealise säilitamispotentsiaaliga veini.

Rohkem vaateid

Lisateave

Ettevõtja ja poliitik Don MaximianoErrazurizrajas Vina Errazuriz´eveinimaja 1870. aastal. Kui tollel ajal oli enamus viinamarjaaedadest rajatud pealinna Santiago lähedusse, siis Don Maximianopööras oma silmad rohkem Santiagost põhja suunas. Pärast kahte päeva ratsutamist ja ligikaudu 100 kilomeetri läbimist jõudis ta viinamarjakasvatajate paradiisi –Valle de Aconcagua´sse. Unikaalne koht, kus kõrgub läänemaailma kõrgeim tipp Mount Aconcagua, mis andis nime ka orule. Sellele erilisele kohale on antud vahemereline kliima, jahe hoovus Vaikselt Ookeanilt ning niisutusvesi istikutele Andidelt, mistõttu ütles Don Maximianopärast veinimaja rajamist –„Parimalt maalt, parim vein“. Ajendatuna Don Maximianosihikindlusest ja visadusest jätkab see Chadwickiperekonna omanduses olev veinimaja Tšiili veiniajaloo kujundamist. Vina Errazurizoli esimene veinimaja, kus istutati viinamarjaistikud Tšiilis mäenõlvadele ja kasutati tilk niisutamise tehnikat. Et anda kogu maailmale edasi Aconcagua oru võimekus ja potentsiaal viinamarjade kasvukohana on Vina Errazuriz´elau esitleda nende lipulaeva –Don MaximianoFounder´sReserve. Don MaximianoFounder´sReserve valiti 2013 a. jaanuarikuus toimunud Tšiili tähtsaimal veinikonkursil „TheAnnualWinesof ChileAwards“parimaks veiniks „Premium Red“ kategooriasja võitis ühtlasi ka konkursi peaauhinna -„Bestin theShow“.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

M.CHAPOUTIER CHATEAUNEUF DU PAPE A.C. '08 14,5% 75CL

M.CHAPOUTIER CHATEAUNEUF DU PAPE A.C. '08 14,5% 75CL

Hind: 35,40 €
       

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.