Age Verification

You need to be at least 18 years old to visit this page

Confirm that You're 18 or older.

GLENGLASSAUGH TORFA 50% 70CLBOX

Be the first to review this product

Availability: In stock

Price: €45.84
Litre price: €65.49 /L

Quick Overview

Liik: Kange alkohol, Viski
Maht: 70CL
Alkoholisisaldus: 50%
Päritolumaa: Šotimaa
Piirkond: Speyside
Värvus: Sätendav kollane kuld
Aroom: Ere, magus, tahmane lõkkesuits ja mereõhk segatud laimi, aprikoosi ja kuivatatud puuviljade hõnguga, mida omakorda soojendab ingverimoos ja must pipar.
Maitse: Väljendusrikas, magus rannikuturba suits segatud meloni, ananassi ja röstitud punaste õuntega. Kaeraküpsised, kerge kanarbikumesi ja hästi kerge sigarikarbi vürts, kõik kombineeritult väljakutsuvalt turbasuitsune ent ideaalses tasakaalus. Järelmaitse uimastav ent elegantne, rannikuturba ning vürtsiste puuviljade harmoonia.

Details

Glenglassaugh toodab lisaks klassikalisele valikule ka piiratud koguses rikkalikult turbast viskit. Linnaste kuivatamisel on kasutatud traditsioonilist turbasuitsu, mille tulemusel viski omandab erilise turbasuitsuse maitse. Glenglassaugh Torfa erineb suuresti klassikalistest highland tüüpi viskidest oma jõuliselt suitsuse karakteri poolest.

Glenglassaugh Viskivabrik, mis asub kuulsast Šotimaa rannast – Sandend Bay’st idas, asutati 1875 aastal kolonel James Moir poolt. Viskivabrik sai kiiresti kuulsaks kui hea ja kvaliteetse viski tootja ja tootmismahud kasvasid kiiresti. James Moir ajas viskiäri koos kahe vennapojaga aastani 1892, mil Glenglassaugh müüdi Highland Distillersile. 1960 aastal viidi Glenglassaugh viskitehases läbi moderniseerimine ja tootmine jätkus aastani 1986, kui töö peatus ja tehas konserveeriti.

Glenglassaugh viskivabrik elas vaikelu üle 20 aasta, kuni rühm investoreid selle detsembris 2008 uuesti käivitas. 2013 aastal liikus Glenglassaugh viskivabrik Benriach Distillery Company omandisse, eesmärgiga tuua see eriline viskivabrik täielikult elule tagasi, tagades selleks vajalikud investeeringud, tähelepanu ja hoole.

Glenglassaugh viski valmistatakse kõrgema sordi Šoti linnastest, traditsioonilisel destilleerimismeetodil, põhitähelepanuga kvaliteedil. Ajal mil paljud viskivabrikud on suuremas osas oma töö automatiseerinud, valmib Glenglassaugh viski siiamaani väikese pühendunud meeskonna käsitööna. Glenglassaugh viski küpseb aeglaselt hoolikalt valitud vaatides Glenglassaugh rannikuäärsetes ladudes.

Additional Information

Manufacturer Url No

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.