Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

Maxime Trijol Napoleon (karbis) 40% 70CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 54,60 €
Liitri hind: 78,00 € /L

Tooteinfo

Liik: Kange alkohol, Konjak
Kastis: 6
Maht: 70CL
Alkoholisisaldus: 40%
Päritolumaa: Prantsusmaa

Lisateave

Family Trijol on üks tähtsamaid iseseisvaid perekondi, kes pühendunud konjakitootmisele juba aastast 1859. Nii pole ime, et ka Teil on võimalik nautida selle perekonna konjakivalikust koguni ligi 100-aastaseid rariteete. Trijoli perekond on üks vähestest umbes 5000 registreeritud konjakitootjast/-kaubamärgist, kes toodab konjakit ise.

Konjakimaja, mille ümber laiuvad 63 hektaril oma viinapuud, asub konjakimaakonna südames Grande Champagne’i ja Petite Champagne’i piiril St.-Martial-sur-Né’s. Omades tervelt kahtekümmet kahte 2500-liitrist Charente’i destillatsioonipada ja viitteistkümmet laagerdumiskeldrit, on Trijol Distillery ühtlasi ka üks suuremaid sõltumatuid konjakitootjaid. Perefirmat juhib praegu Maxime Trijoli poeg Jean-Jacques Trijol, kes kuulub konjakimeistrite auväärsesse viiendasse põlvkonda. Ka temas on soov kanda edasi perekonna kogemusi, kirge ja armastust pakkuda üksnes parimat kvaliteeti – põhimõte, mis on muutnud Maxime Trijoli konjaki üheks nauditavaimaks tänapäeval. Kvaliteediklassi järgi peab iga nende konjak pakkuma emotsioone elustava värvuse, rikkaliku aroomibuketi, järk-järgult avaneva ja vahelduva maitsepaleti ning pikalt nauditava järelmaitsega. Just neil omadustel on konjakigurmaanide seas väga kõrge renomee.

Viinamarjadest kasutab perefirma peamiselt Ugni Blanci. Ka sel puhul on põhikriteerium kõrgeima kvaliteedi saavutamine. Neljakordsele destilleerimisele eelneb veinide detailne ja põhjalik analüüs ehk mikrodestillatsioon. Samuti proovitakse igal hommikul eelmise päeva destillatsioonipadadest saadud eau-de-vie’sid. Family Trijol Distillery konjakid küpsevad esmalt ühe aasta uutes ning seejärel kasutatud Limousini tammevaatides – olenevalt sellest, milline konkreetne konjak on valmimas. Kõik see toimub viieteistkümnes stabiilse temperatuuri- ja niiskusastmega keldris.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.