Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

POLAR MONKEYS STRONG ALE 6,5%33CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 1,13 €
Liitri hind: 3,42 € /L
Pant: 0,10 €

Tooteinfo

Tooteliik: Õlu
Päritolumaa: Taani
Maht: 33CL
Kastis: 24
Alkoholisisaldus: 6,5%
Värvus: Sügav mahagoni toon.
Maitse: Seitse erinevat humala sorti toovad hõrku mahlasust ning Põhjamaised marjad koostises lisavad maitsesse peent magusust. Kolm Uus-Meremaalt pärit humala sorti lõpetavad maitse tsitruselise, rosina ja mustsõstra nüanssidega.

LisateaveSee 6,5% ale on Monkeys pere alfa liider ja tugevaim pereliige oma rikkaliku, linnaselise maitse ja tumeda, sügava mahagoni värvusega.

On juba ülemaailmne nähtus, et nõudlus ja turg nn käsitööõllede osas  kasvab kiires tempos. Õlut maitstakse ja valitakse nagu veini. Selliste nn käsitöö õllede edu taga on kasutatavad erinevad toorained, põnevad lood õlle valmistamisest ja tugev tahe proovida midagi uut. Tarbijad otsivad uusi maitseelamusi ja püüavad ühendada õlut koos toiduga rohkem kui varasemalt.

Hartwall uudisõlled Polar Monkeys vastavad käsitööõlle nõudlusele. Nime taga on lugu “turunduse ahvidest”, kelle pikaajaline unistus oli luua õlu suure südame, kire ja uhkusega: “Created by monkeys – brewed by pros” võtab ühte pudelisse kokku nii kire kui kvaliteetse käsitööõlle.

Polar Monkeys õllepudeli sildid on kui lõpetamata “käsitöö“ disainiga mis eristavad neid teistest õlledest ning äratavad uudishimu õlle tarbijaskonnas. Lisaks on õlled pakendatud lühikese kaelaga töntsakasse pudelisse, mis teeb tooted veelgi paremini poeriiulil eristuvaks. Selline pudel on ka ökoloogiline valik, pakkudes logistilisi eeliseid ja säästes ruumi külmikus/riiulis.
Polar Monkeys õlled on toodetud Taanis.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.