Age Verification

REMY MARTIN VSOP 40% BOX 100CL

Разместите первым отзыв для этого товара

Availability: Нет в наличии

Цена: 78,60 €
Цена за литр: 78,60 € /L

Краткая информация

Liik: Kange alkohol, Konjak
Kastis: 1
Maht: 100CL
Alkoholisisaldus: 40%
Päritolumaa: Prantsusmaa
Piirkond: Cognac (55% Grande Champagne, 45% Petite Champagne)
Värvus: Tume merevaik
Aroom: Puuviljaline. Vanilje, pähklid, lagrits ja lillelised vihjed roosidele ja võõrasemadele.
Maitse: Mahe ja täidlane, puuviljaline
Toidusoovitus: Prantsuse moodi tugevamaitselise Roquefort juustu kõrvale, aasia moodi tee või karri-toitudega või kasvõi hõrgus French Mojito kokteilis, sügavkülmutatult ka hea kaaslane sushi kõrvale.

Подробности

Remy Martin VSOP Fine Champagne Cognac on väljapaistvalt eriline, peenete vaniljet meenutavate aroomidega, täiuslik ning mahe konjak, millest üle 50% on väärikast Grande Champagne piirkonnast saadud viinamarjaveinidest (Fine Champagne Cognac, s.t. üle 50% eau-de-vie'st on Grande Champagne piirkonnast). Nimi ”Remy Martin” on muutunud maailma parimate konjakite sünonüümiks. Kasutades üksnes parimaid Cognac`i piirkonnas kasvatatavaid viinamarju, on Remy Martin seadnud endale väga kõrged kvaliteedi nõuded. Remy Martin toodab oma eau de vie`d (“konjak” enne tammevaatidesse panemist) vanal traditsioonilisel destilleerimis-meetodil, mis seisneb veini nn. “sur lie “ tootmisel, s.t. veini ei filtreerita enne destilleerimist – nii saab tulevane konjak palju erinevaid lisaaroome, enam viskoossust ja pikema maitse. Selline destilleerimine on kallim, kuid kvaliteet on parem ja eristab Remy Martini paljudest teistest kaubamärkidest. Tänu sellisele tootmisele võivad Remy Martin konjakid olla uhked oma väreleva kuldse merevaiguvärvi, rikkaliku aroomide kogumi ja ülevoolavalt kauakestva, maheda ning harmoonilise maitsega. Petite ja Grande Champagne`i piirkonnast pärit “eau-de-vie-d” on parima kvaliteediga, destilleeritud eelmainitud traditsioonilisel “keerulisel” meetodil ja hoitud Limousin tammevaatides nagu kõiki teisi Remy konjakeidki. Nii ühineb VSOP täielikult Remy konjakite perega. Grande Champagne pakub peent, puhast ja hurmavat “eau-de-vie´d”, mis toob esile särava, värske ja ehtsa konjaki. Selle unikaalset, tulist elavust saab arukas konjakisõber alati maitsta. Noorhärra Remy Martin'i poolt 1724. aastal loodud konjak on praeguseks kõige ostetum VSOP konjak maailmas. Üle 95% toodangust läheb ekspordiks üle 190 riigi. Eestis on müügil Rémy Martin konjakivalikust Grand Cru VS, VSOP, XO Excellence, Extra ja Louis XIII.

Дополнительная информация

Manufacturer Url http://www.remymartin.com/

Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.