Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

Saku Antvärk IPA 6% 33CL prk x 24

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 22,40 €
Liitri hind: 2,83 € /L
Pant: 2,40 €

Tooteinfo

Liik: Lahja alkohoolne jook, Õlu
Kastis: 24
Maht: 7.92L
Alkoholisisaldus: 6,0%
Päritolumaa: Eesti
Serveerimine: Jahutatult


Ühte pakiautomaadi kappi mahub kolm sellist toodet!
Loe lisa siit

Lisateave

Saku Antvärk Citra IPA on ameerikapärane IPA, mille pruulimisel on kasutatud ainult Citra humalat. Tulemuseks on troopiliste viljade värskusest pakatav, humalarikas, kuid siiski kergesti joodav IPA. Õlu on filtreerimata ja võib seega sisaldada humala- ja pärmisadet.

Saku Antvärk on märk inimestele, kes hindavad kõike mis hingega tehtud. See on inspireeritud nii Saku Õlletehase väärikast ajaloost ja meie pühendunud õllemeistritest läbi aegade kui ka kiiresti muutuvast ja arenevast õllemaailmast. Sellest annab tunnistust ka meie brändi nimi. Antvärk tähendaski vanas eesti keeles just meistrimeest. Käsitöölist, kes oli pühendunud oma kunstile ja tegi oma tööd alati südamega.

Täna on selle nime alla koondunud erilised väikeõlled (varem nimega Humal & Oder) ja naturaalsed siidrid (varem nimega Pilvine Õun ja Mesine Pirn) pakkumaks avastamisrõõmu õlle- ja siidrisõpradele, kes otsivad aegajalt alternatiivi tavapärastele maitsetele. Vaata järele, milliseid omanäolisi ja põnevaid maitseid Saku Antvärk pakub ning leia oma lemmikud.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.