Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

ST. REMY HONEY 30% 70CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 20,32 €
Liitri hind: 29,03 € /L

Tooteinfo

Liik: Kange alkohol, Liköör
Kastis: 12
Maht: 70CL
Alkoholisisaldus: 15%
Päritolumaa: Prantsusmaa
Värvus: kuldne ja särav merevaik
Aroom: Intensiivne mesi, meevaha, lillede ja tamme noodid, tunda kuivatatud puuvilju.
Maitse: Mesine ja mahe, tunda tamme ja kuivatatud puuviljade noote.

Lisateave

 St-Rémy kuulsale brändile on lisatud Provence piirkonna mett ja tulemuseks on eriti mesine ja mahedalt magus prantsuse meeliköör.

Soojade ookeanituulte käes küpsenud viinamarjad Nantes’is kaljustes viljapuuaedades on lähedalt sugulased Cognaci piirkonna viinamarjadega. Nendest valmibki tamme-vaatides, võlvkeldrite jaheduses ja hoolsa kontrolli all, aastate jooksul St. Remy kuulus ja hinnatud brändi – tõeliste asjatundjate sügav nauding.

Alustades viinamarja kasvamise perioodist ja lõpetades pudelisse pandud tootega – see on St. Remy, ainuke kõrgekvaliteedilise brändi tootja, kes laagerdab ja paneb pudelisse oma enda toote. Meie brändi on järjepidevalt kokku segatud ja on järjepidevalt kõrge kvaliteediga. St. Remy brändide kvaliteeti kontrollib premium konjakite valmistaja Remy Martin.

St. Remy kasutab ainult kõrgeima kvaliteediga tammepuust vaate brändi laagerdamiseks. Vanilje ja tamme aroom on naturaalsed täiendused brändi aroomile. Tamme ainulaadne vaik annab rikkaliku merevaigukollase värvuse, mis on hea brändi tunnuseks.

St-Rémy brändi tootmist alustas 1886. aastal Machecouli linnas Paul-Emile Rémy Martin. See on autentne ja maailmas enimostetud Prantsuse brändi.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.