Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

THE BENRIACH 12YO DARK RUMPEATED WOOD FINISH 46% 70CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 51,48 €
Liitri hind: 73,54 € /L

Tooteinfo

Liik: Kange alkohol, Viski
Maht: 70CL
Alkoholisisaldus: 46%
Päritolumaa: Šotimaa
Värvus: Helekollane kuld
Aroom:  Turba suits, raba maitsetaimed ja kanarbik millele järgneb kaskaadi rummi sultanirosinaid.
Maitse: Turbane ja suitsune, eukalüpti, looduslikke lillede ja vanilliga, mille lõpetab tohutu sultaanarosinate ja rummi infusioon.

Eestile eraldatud kogus: 12 tk.

Lisateave

BenRiach "Arumaticus Fumosus" on üks kolmest 12 aastastest tugevalt turbastest BenRiachs'itest. Alguses laagerdunud ameerika tammest vaatides ja siis viimistletud Jamaica tumeda rummi vaatides. Benriachi viskivabrik (nimetatud lähedalasuvast Riach'i farmi järgi) asub kohe Longmorni vabriku kõrval, Põhja-Šotimaa raudtee naabruses. Mõlemad ehitati 1890-ndatel aastatel John Duff & Co poolt. Benriach oli aga suletud alates 1900. aastast, kuni ta ehitati ümber 1965. Siis lisati sinna ka kaks destilleerimispada. Vett viski valmistamiseks saadakse Burnside'i allikast. Viskivabrikus on traditsiooniline odra idandamise põrand, mis varustab linnastega ka Longmorni viskivabrikut. Linnased on kergelt suitsused. Viski küpseb burbooni- ja ka šerrivaatides. Suurem osa toodangust läheb seguviskide, nagu näiteks Chivas Regali ja Queen Anne'i tootmiseks. Vabrikul on siiani uhke Victoria stiilis peahoone ja pagood, mis tänapäeval on saanud Glen of Rothes'i sümboliks. Benriachi pudelil on hirve pea - neid loomi võib siiani kohata lähedalasuvas Teinlandi metsas.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.