Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

THE BENRIACH SINGLE CASK 1998TRIPLE DISTILLED 56,1% 70CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 76,68 €
Liitri hind: 109,54 € /L

Tooteinfo

Liik: Kange alkohol, Viski
Maht: 70CL
Alkoholisisaldus: 56,1%
Päritolumaa: Šotimaa
Värvus: Rikkalik antiikne kuld.
Aroom: Röstitud pähkel ja mesi looritatud maitsva õuna noodiga.
Maitse: Meeldejääv krõbe ananass, mis plahvatab ja siis pehmeneb kreemjaks iiriseks. Säilitades magususe, ilmuvad lainena puuviljad koos vürtsika röstitud tamme nüansiga.


Eestile eraldatud kogus: 12 tk.

Lisateave

Võite öelda, mida soovite Benriach's single cask'i viskide kohta, kuid te ei saa neid süüdistada variatsioonide puudumises. See 1998 aastakäigu viieteistaastane viski on kolmekordselt destilleeritud ja viimistletud Pedro Ximénez sherryga. Tulemuseks huvitav sasipundar puuviljadest ja viigimarjadest. Benriachi viskivabrik (nimetatud lähedalasuvast Riach'i farmi järgi) asub kohe Longmorni vabriku kõrval, Põhja-Šotimaa raudtee naabruses. Mõlemad ehitati 1890-ndatel aastatel John Duff & Co poolt. Benriach oli aga suletud alates 1900. aastast, kuni ta ehitati ümber 1965. Siis lisati sinna ka kaks destilleerimispada. Vett viski valmistamiseks saadakse Burnside'i allikast. Viskivabrikus on traditsiooniline odra idandamise põrand, mis varustab linnastega ka Longmorni viskivabrikut. Linnased on kergelt suitsused. Viski küpseb burbooni- ja ka šerrivaatides. Suurem osa toodangust läheb seguviskide, nagu näiteks Chivas Regali ja Queen Anne'i tootmiseks. Vabrikul on siiani uhke Victoria stiilis peahoone ja pagood, mis tänapäeval on saanud Glen of Rothes'i sümboliks. Benriachi pudelil on hirve pea - neid loomi võib siiani kohata lähedalasuvas Teinlandi metsas.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL http://www.benriachdistillery.co.uk/

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.