Age Verification

You need to be at least 18 years old to visit this page

Confirm that You're 18 or older.

PIPER HEIDSIECK CUVEE BRUT 12%75CL

Be the first to review this product

Availability: In stock

Price: €44.40
Litre price: €59.20 /L

Quick Overview

Liik: Šampanja
Kastis: 6
Maht: 75CL
Alkoholisisaldus: 12%
Päritolumaa: Prantsusmaa
Veinide vahekord: Pinot Noir 55%, Pinot Meunier 30%, Chardonnay 15%.
Värvus: Väga kirgas ja samas õrn kuldne toon.
Lõhn: Esimene emotsioon toob meelde kirka ja värske suvehommiku. Meenutades kevadlillesid, kuid eriti viirpuu aroomi. Sealt edasi jõuame puuviljaste õuna ja pirni aroomideni, mis omakorda juhatavad sisse kergelt röstitud sidruni aroomi.
Maitse: Esimesena märkab elulisust ja värskust. Tsitruse noodid viivad teatud küpsuseni. Täidlus ja mineraalsed nüansid annavad joogile veelgi isikupärasema iseloomu.

More Views

Details

PIPER-HEIDSIECK BRUT A.O.C. Champagne Punase etiketiga Piper-Heidsieck on maailma üks tuntumatest ja hinnatumatest šampanja kaubamärkidest. Piper-Heidsieck šampanjad segatakse eri aastakäikude veinidest, mis on valmistatud kõigist kolmest Champagne piirkonna viinamarjasordist. Veinide vahekord: Pinot Noir 55% Pinot Meunier 30% Chardonnay 15%. Enne müüki küpseb vein 2-3 aastat pudelis. Piper-Heidsieck šampanja on värvuselt helekollane, aroomilt puuviljaline ja värske. Maitselt kuiv, värske ja puuviljaline ning hästi tasakaalustatud. Piper-Heidsieck on kõikide pidulike sündmuste lahutamatu kaaslane. Parim on serveerida šampanja jahutatult ja juurde sobivad ideaalselt värsked maasikad. Punase etiketiga Piper-Heidsieck on maailma üks tuntumatest ja hinnatumatest šampanja kaubamärkidest. Seda tuntakse eriti just läbi paljude filmitähtede nagu näiteks Merilyn Monroe, kellele Piper-Heidsieck oli lemmik šampanja. Peiper-Heidsieck on Cannes´i filmifestivali suursponsor. Rahvusvaheline tunnustus: Piper-Heidsieck veinimeistrid on võitnud kuus korda auhinna „Winemaker of the Year“, seda aastatel 1994, 1998-2002. Lisaks on võidetud arvukalt muid kõrgelt hinnatud auhindu. Head nautimist!

Additional Information

Manufacturer Url http://www.piper-heidsieck.com/

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.