Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

WENNEKER ELDERFLOWER DRY GIN40% 70CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 30,89 €
Liitri hind: 44,13 € /L

Tooteinfo

Tooteliik: Džinn
Päritolumaa: Holland
Alkoholisisaldus: 40%
Värvus: Värvitu, selge, kirgas.
Aroom: Täidlane lilleliste nootidega džinnibukett.
Maitse: Värske, kadakamarjadest juhitud tsitruste nootidega, lilleline ning peene tsitruselise järelmaitsega vihjega vaniljele.
Toidusoovitus: Ideaalne kokteilides, puhtalt või jääga.

Lisateave

Aastal 1693 loodud Hollandi perefirma Wenneker on tuntud maailma suurima liköörisarja tootjana, millesse kuulub üle 40 erineva liköörimaitse. Pikkade tootmistraditsioonidega alkoholitootjana on tänapäeval Wennekeri tootevalikus liköörid, geneverid, džinnid, viinad ja rummid. Wenneker Elderflower Dry Gin on valmistatud väikeste seeriatena ja hoolika käsitööna.

Leedripuu õitest toodetud  jooke võib seostada Viktoriaanliku ajastuga, mil see oli eriti populaarne, kuid jälgi leedripuu jookide retseptidest võib leida isegi ammustelt Rooma Impeeriumi aegadelt. Wenneker Elderflower Dry Gin koosneb 6 destillaadist, mis on valmistatud kadakamarjadest, laimipuu õitest, sidrunikoortest, apelsinikoortest, koriandrist ja leedripuu õitest. Varasuvised leedripuu õied kargete ja mahlakate marjadega annavad Wenneker Elderflower džinnile tõeliselt värskendava ja aromaatse maitse. Leedripuu õite mesine aroom ja täidlane bukett teeb muidu karge džinni mahedamaks, leedriõie maitse on perfektselt tasakaalus džinni teiste koostisosadega.

Wenneker Elderflower Dry Gin on parim Elderflower Collins’i kokteili valmistamiseks või ka jää ning toonikuga serveerides.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.