Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

YELLOW TAIL LIMITED RELEASE SHIRAZ´10 14,5% 75CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

24,00 €

Liitri hind: 32,00 € /L

Tooteinfo

Liik: Geograafilise tähisega vein
Kastis: 6
Maht: 75CL
Alkoholisisaldus: 14,5%
Happesus: pH 3,49
Päritolumaa: Austraalia
Piirkond: McLaren Vale, South-Australia
Viinamarjasort: Shiraz
Värvus: tume ploomipunane.
Aroom: tunda võib vaarikaid, tumedaid kirsse, vürtsi ja musta pipart.
Maitse: esile tulevad parimad Austraalia Shiraz´ile iseloomulikud omadused – mustsõstrad, kirsid, ploomid ja vürtsid koos pehmete tanniinidega, mis on tingitud Ameerika tammevaadi kasutamisest.
Järelmaitse: pehme ning kauakestev.
Toidusoovitus: tumedamas kastmetes liharoad, vürtsikad toidud ning laagerdatud tugevate juustude kõrvale.
Laagerdamine: 18-24 kuud uutes Ameerika tammevaatides.
Säilitamispotentsiaal: kuni aastani 2020.


24,00 €

Lisateave

AASTAKÄIK: 2010 on üks silmapaistvamaid aastakäike. Alates uue aastatuhande keskpaigast on McLaren Vale´is toimunud varajane võrsumine ja õitsemine, ning saak valmib lühema perioodi jooksul. 2010 ei olnud mingi erand. Võrsumine, mis viib õitsemiseni, algas juba augusti lõpus. Kuumale ilmale hooaja alguses järgnesid tugevad vihmahood detsembris. Vihm aitas viinapuudel taas „särada“ ja kasvada kuni jõuludeni, valmistades neid ette kenasti viinamarjade lõplikuks küpsemiseks. Veebruaris ja märtsis olid jahedad ööd ning vähe vihma. Valminud Shiraz viinamari näitas tugevat kontsertratsiooni ning head happesuse tasakaalu. [YELLOW TAIL] 2010 Limited Release Shiraz toob esile parimad iseloomujooned Austraalia kuulsaimast punasest viinamarjasordist, mis on korjatud ühest Lõuna-Austraalia hinnatuimast piirkonnast – McLaren Vale´ist. Eesmärk oli luua vein, mis näitab ühest küljest Casella veinimeistrite talenti ja teisest küljest, millised suurepärased viinamarjaistanduste ressursid on kasutada Casella perekonnal. Shiraz pärineb madala saagikusega istandusest ning läbib kuni nelja päevase „külm leotuse“ enne kääritamist. Kääritamine koos kestadega toimub 25-30°C juures, et saavutada soovitud värvus, maitse ja tekstuur. Nii esimene kääritamine, kui ka teine, malolaktiline kääritamine toimub terastankides, enne selgendamist ja küpsemist uutes Ameerika tammevaatides. Alates Limited Release sarja loomisest, 2003 aastal, on need veinid võitnud palju tunnustust ja auhindu, sealhulgas Jimmy Watsoni ja Stodart´i karika.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.