Vanuse kinnitus

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

PIPER HEIDSIECK ROSE SAUVAGE12% 75CL ST

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 62,83 €
Liitri hind: 83,77 € /L

Tooteinfo

Liik: Šampanjad ja vahuveinid, Šampanja
Kastis: 6
Maht: 75CL
Alkoholisisaldus: 12%
Päritolumaa: Prantsusmaa
Veinide vahekord: Pinot Noir 45%, Pinot Meunier 40%, Chardonnay 15%.
Värvus: Väga intensiivne, samas selge ja sügav roosa.
Aroom: Tunda võib punaste puuviljade ja eriti Morello kirsi aroomi. Sellele järgneb erinevate tsitruseliste aroomide harmoonia. Tunda võib ka mandariini ja veriapelsini aroome. Lõpus leiame kaneeli väljendusrikkust.
Maitse: Väga elav, värske. Värskuse annavad punase tooniga puuviljad, millest võib esile tuua punase ploomi maitsenüansse. Lõpust leiame sooje külluslikke aroome.

Lisateave

Piper Heidsieck Cuvée Rosé Sauvage on väga delikaatne šampanja. Iseloomustab eelkõige kaunis värv ja puuviljane maitse ning aroom. Piper-Heidsiecki veinifirma asutas 16. juulil 1785 Florens-Louis Heidsieck. Üks erakordne šampanja pühendati Prantsuse kuningannale Marie-Antoniette’le ning selle auks anti Florens-Louis Heidsieckile võimalus kuningannale oma šampanjasid esitleda. Sellest sai alguse Piper-Heidsiecki šampanjade edukäik. Punase etiketiga Piper-Heidsieck on maailma üks tuntumatest ja hinnatumatest šampanja kaubamärkidest. Seda tuntakse esmajoones tänu paljudele filmitähtedele, nagu näiteks Marilyn Monroe’le, kellele Piper-Heidsieck oli lemmikšampanja. Piper-Heidsiecki šampanjad segatakse kokku eri aastakäikude veinidest, mis on valmistatud kõigist kolmest Champagne’i piirkonna viinamarja sordist. Piper-Heidsiecki veinimeister Regis Camus on võitnud viimase kümne aasta jooksul kaheksa korda International Wine Challenge’i auhinna kui parim Champagne’i piirkonna veinimeister (Winemaker of the Year).

Lisainfo

Laokood JSH0031
Toote kaal (kg): 1.6960
Tootjafirma URL http://www.piper-heidsieck.com/

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.