Vanuse kinnitus

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

LUGUPEETUD ALKOHOOLSETE JOOKIDE MAALETOOJA

myDrink.ee veebipood on loodud eesmärgiga olla madala kulutasemega vahelüliks alkoholi maaletoojate ja tarbijate vahel. myDrink'i konseptsioon võimaldab MÜÜA PIIRAMATULT LAIA SKAALAT ERINEVAID TOOTEID alkohoolseid jooke otse tarbijale. Tarbija jaoks on hind alati soodne ja MAALETOOJA TEENIB ROHKEM KUI JAEKAUBANDUSELE MÜÜES.

Alkohoolsete jookide müük internetis senini olnud mõningate väiksemate maaletoojate ja lao- või poepidajate kõrvaltegevuseks. Makse- ja tarnelahendused on enamasti puudulikud ja kaubavalik kitsas ning spetsiifiline. myDrink'i ambitsioon on olla suurima valikuga alkoholipoeks kogu Eestis ja meie kaupluse virtualsetel riiulitel on selleks ammendamatult ruumi.
Meie esimeseks koostööpartneriks on AS Tridens, kuid juba praegu käivad ettevalmistused järgmiste hulgikaupmeeste/maaletoojate toodete liitmiseks meie kaubavaliku hulka. Selleks oleme mitmekesistamas ka oma tarne- ja makselahendusi.

Internetikaubandusel Eestis on palju arenguruumi ja alkoholil, kui ühel sobivaimal kaubagrupil kauplemiseks internetis on järgnevate aastate jooksul potentsiaali kasvada kordades.
Meie ambitsiooniks on saada suurimaks alkohoolsete jookide online müüjaks Eestis, tegutsedes efektiivselt koostöös hulgikaupmeeste ja maaletoojatega. 

ANNA MEILE ENDAST TEADA, ET SAAKSIME ARUTADA KOOSTÖÖVÕIMALUSI.


myDrink

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.