Vanuse kinnitus

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

Torres Vina Esmeralda 11,5% 300cl BIB

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 27,96 €
Liitri hind: 9,32 € /L

Tooteinfo

Liik: KPN-vein
Kastis: 4
Maht: 300CL
Alkoholisisaldus: 11,5%
Päritolumaa: Hispaania
Viinamarjasort: Moscatel 85%, Gewürztraminer 15%
Iseloomustus: Huvitavalt kokkusegatud Muscat ja Gewürztramineri viinamarjad annavad sellele valgele veinile huvitava vürtsika aroomi ja maitse. Veini magusus on tasakaalustatud meeldiva happesusega
Toidusoovitus: sobib hästi idamaise köögi ning teravate roogadega, aperatiivina, kergete dessertide ja puuviljadega.
Serveerimine: 10-12 C
Vamistamise eripära: Torres kasutab oma BIB pakendite tootmiseks uudset tehnoloogiat, mis kaitseb veini oksüdeerumise eest ja veinikvaliteet on 60% parem kui tavalises BIB pakendis vein.

Lisateave

Torrese perekond on viinamarjakasvatusega seotud juba XVII sajandist peale ning 1870 rajasid nad veinide eksportimisega tegeleva perefirma. Foiniiklaste poolt rajatud ning hiljem roomlaste laiendatud viinamarjaväljad on Barcelonast %pilt1,right%edelasse jäävas Penedésis laiunud juba aastatuhandeid. Aastasadade taha ulatub ka Torrese perekonna traditsioon veinivalmistamise vallas. Iidses Kataloonia linnakeses Vilafranca del Penedesis valmistatakse veine juba alates 17. sajandist ning alates 19. sajandist, täpsemalt aastal 1870, asutas Don Jaime Torrese veinikeldri, mille suurepäraseid veini nauditakse tänapäeval kogu maailmas. 1979 aastal omandas Don Miguel Torres Curico’s väikese veinikeldri olles seega esimene välismaalane, kes investeeris Tšiili viinamarjakasvatusparadiisi. Tänaseks on paljud rahvusvahelised firmad ostnud Tšiilis viinamarjaistandusi või tundnud huvi sealsete veinide vastu. Torresed on aga väga uhked selle üle, et just nemad Tšiilis esimesed viinamarjakasvatuse arendajad olid. Viinamarjade kasvatamisest ja veinide valmistamisest Torrese nime all on aastasadade vältel %pilt2,left%kasvanud rahvusvahelisi mastaape hõlmav tegevus, millesse perekonnaliikmed ise aktiivselt pühendunud on – 1869 ehitas laevandusega ja õlikaubandusega väikese varanduse teeninud Jaime Torres veinikeldri, kus veini valmistati tema venna Migueli poolt kasvatatud viinamarjadest. Täna juhib Torrese perefirma tegevust Miguel A. Torres, tema vend Juan Maria tegeleb ettevõtte avalike suhetega ning õde Marimar juhib Torrese veinikeldri tegevust Kalifornias ning koordineerib veinide müüki Ameerika turul. Läbi aastate on firmat juhtinud erinevad põlvkonnad, kes igaüks on jätnud jälje ettevõtte isikupära ning missiooni kujundamisel.

Lisainfo

Laokood MV0008
Toote kaal (kg): 3.1800
Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.