Vanuse kinnitus

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

KASUTAMISTINGIMUSED

1. LEPING JA VASTUTUS
Käesolevad Tingimused on siduvaks lepinguks ostja (edaspidi: klient) ja e-poe mydrink.ee vahel. Tingimused reguleerivad müüja (Asaro OÜ, reg.-kood 16778552, Telliskivi tn 60, Tallinna 12011) ja kliendi vahelisi õigussuhteid kaupade ja teenuste ostmiseks internetilehekülje mydrink.ee kaudu.
Kõnealust veebisaiti kasutades nõustute järgima siin mainitud tingimusi, mis kehtivad kõigi veebisaidi kaudu tehtud tellimuste kohta.
Müüjal on õigus tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused aadressil mydrink.ee.
Toodete piltidel on illustreeriv tähendus.
Jookide tegelikud aastakäigud ja/või sildid võivad ostmise hetkeks erineda konkreetse toote poe infos kuvatavast.
Klient nõustub kasutustingimuste tingimustega, kinnitades veebipoe tellimuse.


2. TOODETE TARNIMINE
2.1 TOODETE TARNIMINE EESTIS
 

Kõik Teie tellitud tooted saadetakse sihtkohta, mille Te olete määranud tellimuse vormistamisel, kasutades Teie poolt valitud tarneviisi.
Tooted pakitakse üldjuhul kuni kuue pudeli kaupa standardsetesse 6 pudeli kastidesse (poolikuks jäävad kastid, täidetakse vajalikul määral täitematerjaliga). 
Kuni kolmest kastist (3x6 pudelit) moodustub üks nn. postipakk, millele kehtib ühe saadetise hind (v.a. kullerteenuse puhul). Kui ostuga tekib rohkem, kui kolm sellist kasti, siis ka igale järgmisele kuni kolmele kastile lisandub uus ühe saadetise hind. Sellisel juhul moodustub tarne lõpphind nende summast. 
Tarne hinnaarvestus toimub automaatselt ja selle lõpphind tuuakse arve peal eraldi välja.
myDrink ei vastuta kauba kättetoimetamise eest juhul, kui Teie märgitud aadress tellimuse vormistumisel on vale. Sellisel juhul on myDrink õigustatud tellimuse eest tasutud summa jätma luhtunud tarne kulude katteks. 

Teie tellimuse kinnitamiseks saadab myDrink Teile vastavasisulise e-kirja, kus on näidatud Teie tellimuse ja arve numbrid, arve saaja ja tellija andmed, tarneviis ja tellimuse sisu koos hindade ja maksumusega. Sellega teatame Teie tellimuse vastuvõtust ning kohustusest tarnida Teile tellitud tooted.
Tellimuste tarneaeg on ligikaudne ning ei ole käesoleva lepingu tingimuseks. 
myDrink võib täielikult oma äranägemise järgi Teie tellimustest keelduda ilma igasuguse selgituseta. 
Tellimuste tarneid väljapoole Eestit myDrink ei korralda. Tellides välismaalt, saab tellitud kauba kätte meie laost Ringi tee 13, Jüris, Harjumaal, tööpäevadel kella 10.00-16.30, tellides veo ise vabalt valitud sobiva kullerfirma kaudu ja teavitades meid sellest e-posti teel. Müüdavate toodete hinnad sisaldavad
Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu ja alkoholi aktsiisi. myDrink veebipoest ostetud kauba toimetamisel välisriiki lasub Teil kohustus see vajadusel sihtriigis deklareerida ja tasuda seal kõik kehtivad alkoholi impordiga seotud aktsiisid ja maksud!

3. HINNAINFO

Kõik tellimused sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat vastavat käibemaksu ja alkoholi aktsiisi. Postikulu on märgitud eraldi. 
myDrink ei ole vastutav ükskõik milliste muude maksude või tollilõivude eest, mida Teie suhtes võidakse rakendada ning mille suhtes jääb täielik vastutus Teile. 
myDrink jätab endale täieliku õiguse muuta hinnakirja oma äranägemise järgi ning ette teatamata kõigil juhtudel, välja arvatud nendel juhtudel, kus tellimus on myDrink poolt kinnitatud kuid veel täitmata.
 Ostuhind tasutakse myDrink'ile ettemaksuna pangalingi- või krediitkaardi maksena.
myDrink jätab endale õiguse pöörduda informatsiooni saamiseks Teie krediitkaardi pakkuja või ükskõik millise teise krediidiasutuse või panga poole.

4. OSTU SOORITAMISE JUHEND
1. Valige välja sobivad tooted,  lisage need ostukorvi klikates kastile “LISA KORVI”. Oma tellimust näete jooksvalt koos maksumusega lehe vasakus veerus ning kodulehekülje üleval paremas nurgas “OSTUKORVIS”. Kõik summad sisaldavad käibemaksu.
2. Kui olete soovitud tooted ostukorvi lisanud, siis klikkige lingile “ MINU OSTUKORV”  ja vajadusel muutke toodete soovitud kogused ning klikake “uuenda ostukorvi”.
3. Seejärel  klikake kastile “VORMISTA OST”, täitke ära vajalikud väljad ja klikake kastile "JÄTKA".
4. Valige omale sobiv tarneviis ja määrake see klikkides vastavale nupule. Seejärel klikkige “JÄTKA”.
5. Valige sobiv makseviis ja määrake see klikkides vastavale nupule, seejärel klikkige "JÄTKA".
Tasuda saab Swedbank'i, SEB ja LHV pangalinkidega, samuti krediitkaardiga PayPali vahendusel või pangaülekandega.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
6. Kinnitage, et olete vähemalt 18 aastane ja seejärel klikkige "ESITA TELLIMUS" ja suundu vastavalt juhendile maksma. Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile arve e-maili teel.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust: info@mydrink.ee

5. TAGASTAMISÕIGUS
Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele. Samuti ei saa juba tellitud kaupa ümber vahetada mõne muu kauba vastu.
myDrink'i vastutus Teie ees seoses Teie tellimusega s.h. seoses hilinenud, vigaste, kahjustatud ja kadunud tellimustega, piirdub konkreetse tellimuse maksumusega.
Kui kaup on purunenud või kaup on olulis(t)e kahjustus(t)ega, mis polnud välisel vaatlusel kohe tuvastatav ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup on vale, palume myDrink'i sellest koheselt teavitada aadressil info@mydrink.ee.


6. TURVALISUS
myDrink kasutab kõiki mõistlikke võimalusi vältimaks igasuguseid turvalisust puudutavaid seaduserikkumisi, sh Teie poolt edastatud krediitkaartide informatsiooni. Samuti kasutab myDrink kõiki mõistlikke võimalusi tagamaks, et iga myDrink'i tarnija/alltöövõtja või partner tagab samuti tema käsutuses olevate andmete konfidentsiaalsuse. Te olete ainuisikuliselt vastutav oma kasutajanimede ja salasõnade turvalisuse ja kasutamise eest, mis on vajalikud juurdepääsuks teenuse või ükskõik millise selle osa kasutamiseks. Iga Teie parooli kasutamist tõlgendatakse kui Teie poolt sisestatut ning Te olete vastutav kõigi selle parooli alt tehtavate tegevuste eest.

7. KAUPADE KÄTTESAADAVUS

myDrink jätab endale õiguse etteteatamata ning ilma igasuguse põhjuseta peatada, muuta või vahetada veebikeskkonnas müügil olevate kaupade nimistut.

8. VANUS
Ostu sooritamisega Te kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana ning olete myDrink internetikeskonnas kasutatavate krediitkaartide või pangakontode õiguslik omanik. 
Teie vanust kontrollitakse kauba üleandmisel. myDrink võib keelduda kauba üleandmisest juhul, kui Te ei suuda kauba vasutvõtmisel tõestada oma vanust ja ei tagasta sellisel juhul tasutud kauba ostuhinda ega postikulusid. Kauba vastuvõtmisel pakiautomaadist on Teil vajalik ID-kaardi olemasolu.

9. MUUD TINGIMUSED
Mitte miski nendes Tingimustes ei anna ühelegi kolmandale osapoolele mingit kasu või õigust rakendada käesoleva Lepingu tingimusi. Käesolevad Tingimused moodustavad täieliku lepingu Teie ja myDrink vahel ning asendavad igasuguseid suulisi või kirjalikke kokkuleppeid või teisi avaldusi. myDrink jätab endale õiguse oma äranägemise järgi ja igal ajal lisada või muuta käesolevaid Tingimusi ilma ette teatamata (see ei kehti kinnitatud tellimustele, mis on veel täitmata). Käesolevad Tingimused alluvad Eesti Vabariigi seadustele ning on Eesti Vabariigi kohtusüsteemi pädevuses. Te peate olema kindel, et enne tellimuse tegemist olete käesolevad Tingimused läbi lugenud ning nendest täielikult aru saanud. 
Kui Teil on küsimusi, siis palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@mydrink.ee.

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.