Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

ABRAU-DURSO VICTOR DRAVIGNY EXTRA BRUT 12% 75CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 15,00 €
Liitri hind: 20,00 € /L

Tooteinfo

Liik: Šampanjad ja vahuveinid, Vahuvein
Kastis: 12
Maht: 75CL
Alkoholisisaldus: 12%
Päritolumaa: Venemaa
Viinamarjasort: PinotBlanc, Riesling, PinotNoir
Korje aeg: käsitsi ja mehaaniline korje.
Kääritamine: Esimene kääritamine pärmisettel15 kuud, teine kääritamine pudelis traditsioonilisel meetodil minimaalselt samuti 15 kuud.
Jääksuhkur: 8 g/l
Värvus: kahvatu-kuldse, elava säraga. Kerge õhulise vahu ja võluva, pikaajalise mullimänguga pokaalis.
Aroom: õrn ja värske, kuid samal ajal rikkaliku ja täidlase aroomiga, milles on tunda aprikoosi, tsitruselisi, mõrudatapelsinikoort, päevalille, küdooniat ning aimata on lisaks kakaod ning leivakooriku lõhna.
Maitse: suurepäraselt balanseeritudja hästi struktuurne, peenelt mõrkjas ning mineraalne maitse, milles on tunda veidike küpsenud puuvilju ja tsitruselisi.
Toidusoovitus: sobib suurepäraselt aperitiivina, valge kala, kana, mereandide ja heleda liha kõrvale.
Serveerimine: 6-8C

Rohkem vaateid

Lisateave

Abrau-Dursoon piirkond, mis paikneb Novorossiysk´ilinna haldusalas, Krasnodari krai´s, Venemaal. Koht asub järve kaldal nimega Abrau, 14 kilomeetrit Novorossiysk´istläänepool. Seda kohta ei tasuks segi ajada Dyurso´ga, mis asub 4 km lõuna poole, kus Dyursojõgi siseneb Musta merre ja mida on mõnikord ekslikult peetud osaks Abrau-Durso´st. Tehas asutati Aleksander II käsul 25. novembril 1870 kui kuninglik veinikelder, mis valmistaks veini tsaari majapidamisele. Need plaanid viidi täide 21 aastat hiljem, kui prints Lev Golitzõn, tuntud oma Krimmi viinamarjaistanduste Massandraja NovySvetpoolest, nimetati „imperialistliku veinimaja ülemjuhatajaks“ Abrau-Durso´s. See oli tema, kes tõi Venemaale kvalifikatsiooniga veinivalmistajate meeskonna Prantsusmaalt. 1897. aastaks oli AbrauDursokeldrites üle 13 000 pudeli šampanjat. Vene revolutsioon 1917. aastal tegi lõpu AbrauDursoheaolule, kuid ainult lühikest aega. Prantsuse spetsialistid põgenesid Venemaale, kuid nende elutööd jätkasid vene praktikandid. Nõukogude Liidu 1920. aastal ametisse astunud valitsus palus Vene veini valmistajatel välja töötada uus retsept -"šampanja inimestele", et see oleks odav, kiiremini toodetav ning taskukohase hinnaga kättesaadav töölisklassi massidele. Uus brändnimega „SovetskojeShampanskoye", loodi 1928. aastal Sovnarkhoz´imeeskonna poolt. "Isa" uuele tehnoloogiale oli Anton Frolov-Bagreyev, Lev Golitsõn´iõpilane Abrau-Durso´s. Läbi kogu nõukogude perioodi, oli AbrauDursotuntud oma vahuveini poolest, mis oli müügil nime all „SovetskojeShampanskoye“ ("Nõukogude Champagne") või "šampanja inimestele". AbrauDursoveinitehas on nüüd suur kompleks nimega StateUnitaryEnterpriseAbrauDurso, mille aktsiaportfell kuulub valitsusele ja ettevõtja Boriss Titov´ile, enamosalusega 58%. Veinikeldril on umbes 560 hektarit viinamarjaistandusi, kus kasvatatakse enamasti valgeid viinamarjasorte nagu Aligoté, PinotBlanc, SauvignonBlanc ja Chardonnay. Umbes 15% kogu AbrauDursotoodangust on valmistatud klassikalisel „méthodechampenoise“ meetodil ning ülejäänud toodangu valmistamiseks kasutatakse terastank mahuteid (Charmat) meetod. Mõned klassikalised vahuveinid on laagerdunud vähemalt kolm aastat, et välja teenida „vyderjhannoye“ nimetus. Alates 2007. aastast on tagasi Prantsusmaa veinimeistrid, keda juhendab HervéJestin. Kui AbrauDursosai ametliku kinnituse tarnida vahuveini Sotšis 2014 toimuvatele olümpiamängudele , siis veinikelder valmistas kohe traditsioonilisel šampanja meetodil joogi, mis on selleks hetkeks, kui olümpiamängud algavad jõudnud vananeda kuus aastat. Aastane kogutoodang on ligikaugu18 000 000pudelit. Maa-alune 5,5 km pikkune tunnel võimaldab säilitada 10 000 000pudelit. AbrauDursouksed on avatud suvel ja sügisel ka ekskursiooni huvilistele.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

DESOM CREMANT DE LUXEMBOURG BRUT 12% 75CL

DESOM CREMANT DE LUXEMBOURG BRUT 12% 75CL

Hind: 13,44 €
       

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL http://abraudurso.ru

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.