Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

AFFLIGEM BLOND 6,8% 30CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 1,64 €
Liitri hind: 5,47 € /L
Pant: 0,10 €

Tooteinfo

Liik: Lahja alkohoolne jook, Õlu
Kastis: 24
Maht: 30CL
Alkoholisisaldus:6,8%
Päritolumaa: Belgia
Serveerimine: Jahutatult

Lisateave

Affligemil on rikas ajalugu. See kuulub endiselt munkadele ning selle retsepti pole muudetud. Belgias on saada ainult 22 kloostriõlut, aga Affligem on neist vanim. Mõned kloostriõlled ei kasuta enam kahekordset kääritusmeetodit, kuid Affligem järgib kindlalt seda traditsiooni. See meetod annab õllele sügavama, mitmekesisema ning peenema varjundi. Affligem on mitmeid kordi auhinnatud õlu. Selle uus pudeli kuju rõhutab toote rikkalikku pärandit ja kvaliteeti.

Aastal 1074, pärast aastaid kestnud lahingut, naasis kuus rüütlit koju Affligemi (tänapäeva Belgias). Nad vahetasid soomusrüüd munkade rüüde vastu, et asutada kuulus klooster ja õlletehas – Affligem. Ajatu pühendumine täiuslikkuse ja meisterlikkuse poole on kestnud juba 1000 aastat. Affligem õlu äratab kõik meeled, millega luuakse ainulaadne ja esmaklassiline toode, millega täidetakse eriti kõrgekvaliteedilise toote tarbija nõuded. Austus traditsioonide vastu on seotud kõige sellega, mida Affligem õlletehas teeb: toota rikkaliku maitsega õlut, mis rõõmustab tõelisi õllenautijaid. Affligem pakub ülimat kogemust neile, kes oskavad hinnata parimaid asju mida elu pakub.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.