Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

BRUICHLADDICH SCOTTISH BARLEYClassic Laddie 50% 70CL TUBE

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 61,20 €
Liitri hind: 87,43 € /L

Tooteinfo

Tooteliik: Viski
Päritolumaa: Šotimaa
Piirkond: Islay
Alkoholisisaldus: 50%
Värvus: Päikesepaiste varasuvisele odrapõllule.
Aroom: Ninas avanevad magusad odranoodid koos vihjega piparmündile. Lilleline ja värske, aroomi lõppu iseloomustavad sidruni värskus ja mesised noodid.
Maitse: Värske, magusad odra ja tammenoodid, mis viivad viskivalmistamise traditsioonide juurde. Järelmaitse on unustamatu! Ümbritsetuna parimatest sõpradest ja seltskonnast. Sa ei soovi, et see õhtu lõppeks. Soe maitse kiirgab sinu südamesse ja hinge.

Lisateave

BRUICHLADDICH SCOTTISH BARLEY
KLASSIKALINE [LAD-DEE] – ŠOTI ODRAST ISLAY SAARE LINNASEVISKI
Meister Jim McEwani poolt valitud vaatidest kombineeritud linnaseviski, mis väljendab Bruichladdich viskimaja klassikalist stiili. Selle viskiga näitab Bruichladdich oma testamendis olevat usku vanadesse traditsioonilistesse šoti odralinnastesse ja ilma turbata valmistatud linnaseviskisse ning hoolikalt valitud destillaatidesse. Kasutatud on ainult šoti otra ja linnaseviski on destilleeritud patenteeritud TRICKLE DISTILLED meetodil. Enne pudelitesse villimist segatakse linnaseviskit õrnalt Islay saare allikaveega, mis jätab viskile võimsa 50% alkoholisisalduse.

Karakteristika
Väga mahe ja värske. Tamm ja oder moodustavad suurepärase koosluse.

Meeleolu
Lust ja rahulolu! Tunne on mõnus ja vaba. Tõeline Islay saare hing on sinuga.

BRUICHLADDICH [brook-lad-dee]
Progressiivne viskimaja

Bruichladdich, mis tähendab kaldapealset kivist mäenõlva on Islay saarel asuv Šotimaa kõige läänepoolsem viskivabrik. See asub Loch Indaali lahe kaldal Rhinns’ i nimelisel poolsaarel, Port Charlotte sadamalinna läheduses. Viskivabriku ehitasid 1881. aastal kolm venda William, Robert ja John Harvey raha eest, mille nad said oma isalt, kes oli Glasgow kuulus viskitootja. Vabrik ehitati tolle aja kohta väga uudsest spetsiaalsest patenteeritud betoonist, kui samal ajal enamus saarel olevatest vabrikutest olid vanadest farmidest välja kujunenud. Destillaatorid ehitati eriti kõrged ja peenikese kaelaga, et saavutada destillaadi kõrgem puhtus ja originaalne maitse. Peale vendade surma ja alates 1936. aastast vahetas vabrik mitmel korral omanikke ja on alates 2012. aastast Remy-Cointreau grupi omanduses.

Peale vabriku renoveerimisi on tänapäevani kasutusel vendade Harvey’de poolt ehitatud seadmed ja viski valmistatakse täpselt samade reeglite järgi nagu 1881 aastal. Bruichladdich linnaseviskisid ei filtreerita, nendele ei lisata värvaineid, valmistamisel kasutatakse ainult Šotimaal ja Islay saarel kasvatatud otra ning destilleeritakse väga aeglaselt. Destilleerimise protsessi ei sekkuta, ei kasutata elektroonikat ja kõik toimub naturaalselt, ainult gravitatsiooni jõul. Linnaseviskidesse lisatakse enne pudeldamist minimaalselt Islay allikavett, et säilitada maksimaalselt kõik maitse ja aroomi nüansid. See tähendab, et Bruichladdich linnaseviskid on oma olemuselt ja sisult väga sarnased jahedas keldris vaadis olevale viskile ja on alkoholisisalduselt 50-60% vahemikus. Bruichladdich linnaseviskide stiil on eriline. Bruichladdich austab minevikku, kuid ei ela selle varjus. Bruichladdich usub innovatsiooni ja edusse. Viskid valmistatakse hoolikalt valitud aastakäikudest ja sellest lähtuvalt ei ole nendel kirjas vaadis laagerdumise aega. See viski on täpselt nii vana ja võimas kui ta olema peab.

Bruichladdich linnaseviskide põhivalikus on:
Bruichladdich Scottish Barley Unpeated Single Malt Whisky 50%
(turbasuitsuta linnaseviski)
Port Charlotte Scottish Barley Heavily Peated Single Malt Whisky 50%
(tugeva suitsususega linnaseviski)
Octomore Scottish Barley Super Heavily Peated Single malt Whisky 57%
(maailma kõige suitsusem linnaseviski)

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.