Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

ECUSSON DELICE DE POIRE 2,5% 33CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 1,85 €
Liitri hind: 5,61 € /L
Pant: 0,10 €

Tooteinfo

Liik: Lahja alkohoolne jook, Siider
Kastis: 18
Maht: 33CL
Alkoholisisaldus: 2,5%
Päritolumaa: Prantsusmaa
Piirkond: Normandia
Toidusoovitus: Sobib suurepäraselt tervitusjoogiks või aperitiiviks, samuti magustoitude (näiteks õuna- ja pirniroad, puuviljasalatid, valged koogid), kergete juustude ning carpaccio’de kõrvale.
Serveerimistemperatuur: 6‒8 °C vahuveini või veinipokaalist.

Lisateave

Delice de Poire siider on valmistatud Loode-Prantsusmaa päikese all kasvanud parimatest pirnidest ja õuntest. Siidri täiuslikkus on saavutatud tänu kvaliteetse pirni-ja õunamahla aeglasele kääritamisprotsessile. Ecussoni naturaalsete siidrite valmistamiseks kasutatakse Normandia parimaid õuna- ja pirnisorte. Siidriõunad ja -pirnid on väikesed, kõva kestaga, magushapud, hapud, mõrkjaskirbe maitsega ning kasvavad Normandia õuna- ja pirniaedades (prorchard). Siidriõunad jagatakse liikidesse suhkrusisalduse järgi: magusad, magushapud, hapud ja neutraalsed õunad. Magususastme järgi sorteeritud õunad pestakse ning purustatakse püreetaoliseks seguks, mis jäetakse 24 tunniks settima. Edasi eraldatakse segust pressimise teelmahl ja sete ning mahl liigub edasi käärima roostevabast metallist mahutitesse. Järgneb külmfermentatsioon pärmisademel, kus pärm muudab õuntes sisalduva suhkru alkoholiks ja süsihappegaasiks. Lühiajalise käärimisprotsessi tulemuseks on magusam (pr doux) ja lahjem siider ning pikaajalisema kääritamise järel saadakse kuivem (pr brut) ja suurema alkoholisisaldusega jook. Traditsioonilisel meetodil valmistatud siidrid kuumutatakse mõni sekund 78 °C juures, et välistada halbade bakterite teke. Edasi siider filtreeritakse ja villitakse pudelitesse. Siider meenutab olemuselt vahuveini, ja selle sobilik serveerimistemperatuur on 6‒8 °C. Siidrit juuakse vahuveiniklaasist või klassikalisest valge veini pokaalist. Sobib ideaalselt tervitusjoogiks, aperitiiviks, niisama nautimiseks, samuti värskete salatite ja pehmete valgehallitusjuustude juurde. Magusamad siidrid sobivad ka õunakookide, kreppide ja magustoitude juurde. Maailma tuntuim ja armastatuim naturaalne siider, mida toodab Prantsusmaa suurim siidritootja.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.