Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

ELIJAH CRAIG SMALL BATCHBOURBON WHISKEY 47% 70CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 36,53 €
Liitri hind: 52,19 € /L

Tooteinfo

Tooteliik: Whisky
Päritolumaa: Ameerika Ühendriigid
Piirkond: Kentucky
Alkoholisisaldus: 47%
Värvus: Tume merevaik
Aroom: Täidlane, ilusas magusas tasakaalus tamm, iiris, vürtsikad küpsetatud puuviljad
Maitse: Rikkalik ja mahe, vihjed küpsetatud õuntele ja vürtsidele, tunda vanilli ja tumedat šokolaadi. Järelmaitse pikk, rikkalik, tammine ja magus.
Toidusoovitus: Sobib ideaalselt puhtalt jääga tarbimiseks ning kõrvale soovitame serveerida kirsse, mureleid või tumedat šokolaadi.
Maht: 70 cl
Kogus kastis: 12

Lisateave

Elijah Craig Small Batch 12yo 47% bourboonviski – super premium viski

1789 aastal sai pastor-kirikuõpetaja Elijah Craig kuulsaks kui „bourboonviski isa“, sest ta oli esimene kes hakkas kasutama seestpoolt tugevasti põletatud ja söestunud tammevaate. Tulekahju tõttu põles osa vaate seest ja Elijah otsustas oma viskivarud nendesse vaatidesse valada. Tulemuseks oli teistsugune ja palju huvitavam, aromaatsem viski. Heaven Hilli viskimeistrid on Elijah Craigi tammevaatide kasutuse oskustest innustatuna lihvinud „small batch – väikese partii“ valmistamise oskused perfektsuseni enne kui seda bourboonviski valmistamise meetodit hakati ametlikult nii kutsuma. Viskimeistrid valivad parimate omadustega viskivaadid laagerdumise lao keskmiselt korruselt ja segavad nendest väikestest kogustest kokku esmaklassilise bourboonviski.

Elijah Craig 12yo viski on võitnud viskide hindamistelt mitmekordselt kuldmedaleid
Kahekordselt kullaga pärjatud võistlusel “San Francisco World Spirits Competition”, ajakirjas Whisky Advocate Magazine valiti parimaks „Best Buy Whiskey of the Year“, Jim Murray “Whisky Bible” raamatus on hinnang kui parim 10-12 aastane bourboonviski – “Best Bourbon Aged 10-12 Years”, kaks korda valitud „Best of the Best“ viskiks Whisky Magazine poolt.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.