Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

GLENDRONACH 15YO 46% 70CLTUUBIS

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 52,68 €
Liitri hind: 75,26 € /L

Tooteinfo

Liik: Kange alkohol, Viski
Maht: 70CL
Alkoholisisaldus: 51,6%
Päritolumaa: Šotimaa
Värvus: Tume merevaik
Aroom: Alguses intensiivne šerri ja kummi noot. Areneb linnaseliseks tsitruseks ja kuivatatud puuviljadeks, lõpus magus iiris.
Maitse: Iiris ja linnas kenal täidlasel viisil. Pähklite ja šerri delikaatsed noodid, tume šokolaad ja kuivatatud puuviljad.

Eestile eraldatud kogus: 16 tk.

Lisateave

Glendronachi viskivabrik asub Aberdeenshire'is Forgue's voolava Fronaci oja lähedal. Vabriku ehitas 1862. aastal kohaliku maaomaniku poeg James Allardyce. Viskist pidas väga lugu Gordoni hertsog, Briti lordidekoja liige, ja osalt selle tõttu sündis aastal 1823 seadus, mis pani paika viskivabrikute litsenseerimise ja vähendas maksustamist. 1960.aastal ostis Glendronachi viskivabriku firma William Teacher & Sons, kes mitemekordistas tootmist, kuid säilitas traditsioonilise tootmisviisi. Firmas kasutatakse vanamoelisi idandamiskodasid, suur osa otra kasvatatakse kohapeal, kuivatusahju kuumutatakse turbatulega. Vett saadakse Dronac Burn'i allikast. Destilleerimiseks kasutatakse vanu, XIX sajandist pärit kivisõega köetavaid vaskpadasid. Ka valmiv viski küpseb viskivabriku juures. Vaatideks kasutatakse ainult šerrivaate, mistõttu ka valminud viski värvus on punaka varjundiga sügavalt merevaikkollane. Glendronach on nauditavalt vanamoeline, kus aeg oleks nagu seisma jäänud - õhus ning tootmises on ajatut rahulolu. Vanade, XIX sajandi algusest pärit hoonete ümber on munakivisillutisega õu, kus on ka püsielanikest künnivaresed. Legendi järgi läheb firmal hästi, kuni õues on künnivaresed - varasematel aegadel hoiatasid linnud viskivalmistajaid, kui vabrikule lähenes maksuametnikke.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL http://glendronachdistillery.com/agepage.php

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.