Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

MARTIN MILLERS WESTBOURNESTRENGTH 45,2% 70CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 40,68 €
Liitri hind: 58,11 € /L

Tooteinfo

Tooteliik: Gin
Päritolumaa: Inglismaa
Alkoholisisaldus: 45,2%
Värvus: Värvitu, selge.
Aroom: Kadakas, kassiakoor, muskaatpähkel.
Maitse: Rikkalik ja vürtsine, domineerib kadakamari. Vürtsidest tõusevad esile kassia ja muskaatpähkel.

Lisateave

Kirjeldus

Sündinud armastusest, kinnisideest ning tükike hullusest – Martin Miller’s Gin loodi 1999 tõelise džinni-armastaja Martin Milleri ning tema kahe sõbra David Bromige ja Andreas Versteegh poolt.
Martin Miller’s Gin on esimene kaasaegne preemium džinn maailmas. Vaatamata oma noorele vanusele on Martin Miller’s Gin viimase kümne aasta jooksul võitnud maailmas enim auhindu.

Martin Miller’s džinni valmistamisel kasutatakse kümmet erinevat ürti, mille hulka kuuluvad: kadakamari, koriander, angeelika-, lagritsa- ja iirisejuur, kassiakoor, muskaatpähkel, apelsinikoor, sidrunikoor, laimiõli.
Toodetakse pot still (padadestillaatsioon) meetodil kahest erinevast destillaadist – tsitruselised destilleeritakse eraldi ülejäänud ürtidest.
Seejärel kaks erinevat destillaati segatakse ja matsereeritakse ehk leotatakse veel vähemalt 10 päeva. Selline kahekordne protsess annab tootele tsitruseviljadest tuleneva värskuse, mis puudub teistel džinnidel.
Kui destilleerimine on läbi, rändab džinn 3000 miili ja jõuab Borgarnes’i – külla, mis asub Islandi läänerannikul, kus sellele lisatakse puhtaim vesi maailmas. Vesi pärineb sulanud liustikest, mis on looduslikult filtreeritud vulkaaniliste kivimite poolt.

Serveerimisviis: Ideaalne džinn klassikaliste kokteilide ja martinide valmistamiseks.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.