Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

BRUICHLADDICH OCTOMORESCOTTISH BARLEY 57% 70CL TUBE

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 115,00 €
Liitri hind: 164,29 € /L

Tooteinfo

Tooteliik: Viski
Päritolumaa: Šotimaa
Piirkond: Islay
Alkoholisisaldus: 57%
Värvus: Sügisene päike/klaasjas kollane.
Aroom: Esimesena tunneme merelõhna, meenutades kivide vahel pekslevaid laineid meretuules, märga vetikat, vihjeid õlile ja joodile. Seejärel tajume turbasuitsu koos purustatud musta pipraga, avaldub toote hing ise - suurepärased kanarbiku noodid, sidrunmeliss ja vesimünt. Tundub nagu vaatleme spirituaalset käsitöölist, kes loob gobelääni hebriididest endist.
Maitse: Justkui hingetõmbe jooksul toimub klaasis väike muutus. Püsivalt kasvades tekib maitsesse kargus, odralinnas, seejärel magus tammesus. Tunda on vanilje noodid, röstitud rukkileib ja kreeka pähklid. Lõpunoodid/järelmaitse: Meeled tähistavad lahket, sooja, haaravat kogemust veel tükk aega peale seda, kui oled oma klaasi tühjendanud. Sa tunnetad, et oled olnud justkui reisil mis soojendab Su südant, hinge ja vaimu.

Lisateave

OCTOMORE SCOTTISH BARLEY – ÜLISUITSUNE LINNASEVISKI
Edition 6, 167 ppm* (suitsusus)
Maailma kõige suitsusem linnaseviski. Tegemist on üli-eksperimentaalse ja kultusliku kuuenda tiraažiga. Enneolematul hulgal turvast, kuid samas delikaatne komplekssus ning õrn rafineeritus. Noor. Ülimalt küps. See trotsib meid. Jääb meile mõistatuseks. Me võtame selle omaks. Samas, me austame selle päritolu, maad, millest pärineb tooraine, mis on andnud sellele elu: Octomore Scottish Barley.
Me usume väljakutseid pakkuvasse konventsiooni.

Karakteristika
Suurepäraselt jõuline. Kõige suitsusemad linnased on nii kuivad ja fenoolsed, et tekitavad meie meeltes sähvatusi. Mitte nagu noor sõdalane, kes kutsub esile uhkust ja kirge. See viib meid kõige kuulsamale kaljule Altandi Ookeanis – ISLAY saarele – hebriidide saarestiku viskisüdamesse.

Meeleolu
Tere tulemast hebriidide destilleerijate progressiivsesse maailma.

*ppm (parts per million) – kontsentratsiooni mõõtühik

BRUICHLADDICH [brook-lad-dee]
Progressiivne viskimaja

Bruichladdich, mis tähendab kaldapealset kivist mäenõlva on Islay saarel asuv Šotimaa kõige läänepoolsem viskivabrik. See asub Loch Indaali lahe kaldal Rhinns’ i nimelisel poolsaarel, Port Charlotte sadamalinna läheduses. Viskivabriku ehitasid 1881. aastal kolm venda William, Robert ja John Harvey raha eest, mille nad said oma isalt, kes oli Glasgow kuulus viskitootja. Vabrik ehitati tolle aja kohta väga uudsest spetsiaalsest patenteeritud betoonist, kui samal ajal enamus saarel olevatest vabrikutest olid vanadest farmidest välja kujunenud. Destillaatorid ehitati eriti kõrged ja peenikese kaelaga, et saavutada destillaadi kõrgem puhtus ja originaalne maitse. Peale vendade surma ja alates 1936. aastast vahetas vabrik mitmel korral omanikke ja on alates 2012. aastast Remy-Cointreau grupi omanduses.

Peale vabriku renoveerimisi on tänapäevani kasutusel vendade Harvey’de poolt ehitatud seadmed ja viski valmistatakse täpselt samade reeglite järgi nagu 1881 aastal. Bruichladdich linnaseviskisid ei filtreerita, nendele ei lisata värvaineid, valmistamisel kasutatakse ainult Šotimaal ja Islay saarel kasvatatud otra ning destilleeritakse väga aeglaselt. Destilleerimise protsessi ei sekkuta, ei kasutata elektroonikat ja kõik toimub naturaalselt, ainult gravitatsiooni jõul. Linnaseviskidesse lisatakse enne pudeldamist minimaalselt Islay allikavett, et säilitada maksimaalselt kõik maitse ja aroomi nüansid. See tähendab, et Bruichladdich linnaseviskid on oma olemuselt ja sisult väga sarnased jahedas keldris vaadis olevale viskile ja on alkoholisisalduselt 50-60% vahemikus. Bruichladdich linnaseviskide stiil on eriline. Bruichladdich austab minevikku, kuid ei ela selle varjus. Bruichladdich usub innovatsiooni ja edusse. Viskid valmistatakse hoolikalt valitud aastakäikudest ja sellest lähtuvalt ei ole nendel kirjas vaadis laagerdumise aega. See viski on täpselt nii vana ja võimas kui ta olema peab.

Bruichladdich linnaseviskide põhivalikus on:
Bruichladdich Scottish Barley Unpeated Single Malt Whisky 50%
(turbasuitsuta linnaseviski)
Port Charlotte Scottish Barley Heavily Peated Single Malt Whisky 50%
(tugeva suitsususega linnaseviski)
Octomore Scottish Barley Super Heavily Peated Single malt Whisky 57%
(maailma kõige suitsusem linnaseviski

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.