Vanuse kinnitus

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

PIPER HEIDSIECK CUVEE BRUT 12%75CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 53,62 €
Liitri hind: 71,49 € /L

Tooteinfo

Liik: Šampanjad ja vahuveinid, Šampanja (pudel ilma karbita)
Kastis: 6
Maht: 75CL
Alkoholisisaldus: 12%
Päritolumaa: Prantsusmaa
Veinide vahekord:
Pinot Noir 55%
Pinot Meunier 30%
Chardonnay 15%.
Värvus: Väga kirgas ja samas õrn kuldne toon.
Lõhn: Esimene emotsioon toob meelde kirka ja värske suvehommiku. Meenutades kevadlillesid, kuid eriti viirpuu aroomi. Sealt edasi jõuame puuviljaste õuna ja pirni aroomideni, mis omakorda juhatavad sisse kergelt röstitud sidruni aroomi.
Maitse: Esimesena märkab elulisust ja värskust. Tsitruse noodid viivad teatud küpsuseni. Täidlus ja mineraalsed nüansid annavad joogile veelgi isikupärasema iseloomu.

Rohkem vaateid

Lisateave

PIPER-HEIDSIECK BRUT A.O.C. Champagne Punase etiketiga Piper-Heidsieck on maailma üks tuntumatest ja hinnatumatest šampanja kaubamärkidest. Piper-Heidsieck šampanjad segatakse eri aastakäikude veinidest, mis on valmistatud kõigist kolmest Champagne piirkonna viinamarjasordist. Veinide vahekord: Pinot Noir 55% Pinot Meunier 30% Chardonnay 15%. Enne müüki küpseb vein 2-3 aastat pudelis. Piper-Heidsieck šampanja on värvuselt helekollane, aroomilt puuviljaline ja värske. Maitselt kuiv, värske ja puuviljaline ning hästi tasakaalustatud. Piper-Heidsieck on kõikide pidulike sündmuste lahutamatu kaaslane. Parim on serveerida šampanja jahutatult ja juurde sobivad ideaalselt värsked maasikad. Punase etiketiga Piper-Heidsieck on maailma üks tuntumatest ja hinnatumatest šampanja kaubamärkidest. Seda tuntakse eriti just läbi paljude filmitähtede nagu näiteks Merilyn Monroe, kellele Piper-Heidsieck oli lemmik šampanja. Peiper-Heidsieck on Cannes´i filmifestivali suursponsor. Rahvusvaheline tunnustus: Piper-Heidsieck veinimeistrid on võitnud kuus korda auhinna „Winemaker of the Year“, seda aastatel 1994, 1998-2002. Lisaks on võidetud arvukalt muid kõrgelt hinnatud auhindu. Head nautimist!

Lisainfo

Laokood JSH0002
Toote kaal (kg): 1.6000
Tootjafirma URL http://www.piper-heidsieck.com/

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.