Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

REMY MARTIN XO EXCELLENCE 40%PREMIUM FESTIVE COFFRET 70CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Laost otsas

Hind: 154,25 €
Liitri hind: 220,36 € /L

Tooteinfo

Liik: Kange alkohol, Konjak
Kastis: 6
Maht: 70CL
Alkoholisisaldus: 40%
Päritolumaa: Prantsusmaa
Värvus: särava mahagoni tooni
Aroomid ja maitsed: lillenoodid milles tunda jasmiin ja iiris; puuviljanoodid milles tunda küpsed puuviljad ja mahlased ploomid; tammenoodid milles tunda kaneel ja safran.
Tekstuur: väga mahe ja sametine
Järelmaitse: puhas ja kauakestev
Toidusoovitus: sobib hästi nautimiseks koos magustoitudega või tumeda šokolaadiga, mandliküpsisetega või hanemaksaga.
Koostis: pehme ja sametise täidlusega segu, milles 85% parimast Grande Champagne piirkonna veinide destillaatidest ja 15% Petite Champagne piirkonna veinide destillaatidest.
Keskmine vanus: 23 aastat
Serveerimine: puhtalt, jääga, kokteilides

Lisateave

Remy Martin XO Excellence Fine Champagne Cognac on täiuslik ning mahe konjak, millest 85% on väärikast Grande Champagne piirkonnast saadud viinamarjaveinidest (Fine Champagne Cognac, s.t. üle 50% eau-de-vie'st peab olema Grande Champagne piirkonnast) ja 15% Petite Champagne piirkonnast. Remy Martin XO Excellence konjak sisaldab 10-37 aastat laagerdunud destillaate ja konjaki keskmine vanus on 23 aastat. Nimi ”Remy Martin” on muutunud maailma parimate konjakite sünonüümiks. Kasutades üksnes parimaid Cognac`i piirkonnas kasvatatavaid viinamarju, on Remy Martin seadnud endale väga kõrged kvaliteedi nõuded. Remy Martin toodab oma eau de vie`d (“konjaki” enne tammevaatidesse panemist) vanal traditsioonilisel destilleerimis-meetodil, mis seisneb veini nn. “sur lie “ tootmisel, s.t. veini ei filtreerita enne destilleerimist – nii saab tulevane konjak palju erinevaid lisaaroome, enam viskoossust ja pikema maitse. Selline destilleerimine on kallim, kuid kvaliteet on parem ja eristab Remy Martini paljudest teistest kaubamärkidest. Tänu sellisele tootmisele võivad Remy Martin konjakid olla uhked oma väreleva kuldse merevaiguvärvi, rikkaliku aroomide kogumi ja ülevoolavalt kauakestva, maheda ning harmoonilise maitsega. Eestis on müügil Rémy Martin konjakivalikust Very Special VS, VSOP, XO Excellence, Vintage 1988 ja Louis XIII.

Tootja kodulehele

Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.