Age Verification

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

KAUBA LÄHETAMISE KULU OPTIMEERIMINE

Meie tarnehindade algoritm arvutab vastavalt Teie tellimuse suurusele (pudelite arv, saadetise kaal) välja ja pakub vähimad võimalikud hinnad erinevateks tarneviisideks. Saate neid enne ostu vormistamist võrrelda ja teha omale sobivaima valiku.

On väga kasulik teada, et n. pakiautomaati valides, saab madalaima tarnekulu ühe tellitud pudeli kohta, kui tellida kaupa täiskasti (6 pudelit) koguses - sel juhul on tarnehind ühele pudelile 0,73 senti, samas,kui n. ühe pudeliga saadetise korral on tasute €4,39. 
Ehk siis, antud näite puhul 1-6 pudeli tarne pakiautomaati maksab samapalju - ikka €4,39. Seega on eriti odavama tooteklassi tooteid soodsam osta alati vähemalt kastikaupa!

Õlledele, siidritele, long-drinkidele jms'le purkides müüdavatele jookidele oleme komplekteerinud ka spetsiaalsed, n.ö. pakiautomaatide mõõdus tooted, kus kogused on valitud nii, et saadetise kaal (max 30 kg)  ja mõõdud vastaksid maksimaalselt lubatutele (33CL purkide puhul on selliseks maksimaalseks koguseks 72 prk. ja 50CL purkidel 48 prk. ühe kapi kohta). 
Ostes just
neid tooteid,  on Teie saatekulud arvestatuna ühele ostetud ühikule väikseimad, sest ka vähima võimaliku ostukoguse (24 prk.) puhul on kapi hind sama!

Kullerteenuse ja postkontorisse lähetamise hinnad sõltuvad saadetise kaalust ning ka need hinnad kalkuleeritakse ja pakutakse automaatselt, kui olete oma kaubavaliku teinud.

TRANSPORT VÄLJAPOOLE EESTIT
MyDrink ise ei korralda kauba saatmist väljaspoole Eestit, kuid kauba pakendamise eest hoolitseb myDrink. 
Teil on vaba võimalus kasutada ka ükskõik millise teise teile sobiva transpordiettevõtte teenuseid. Sellisel juhul palume edastada meile transpordiettevõtte kontaktandmed.

Valid
es kauba saatmise Soome, näidatakse mitu kuni 30kg kaaluvat pakkekasti vajame sinu tellimuse pakendamiseks. 
Meie andmetel on rahti.eu
kõige soodsam viis kaupade toimetamiseks kas Matkahuolto väljastuspunktidesse üle Soome (16,90€ üks pakkekast, 33,50€ kaks kasti jne.) või siis kullerteenusena Soome koduuksele (26 € üks pakkekast, 42,50€ kaks kasti jne.). 

Kauba transpordi tellimiseks tuleb teha ettemaks rahti.eu kodulehel kohe pärast ostu sooritamist, sest selleks on nõutav tellimuse number ja pakkide arv tellimuses

Juhime tähelepanu, et teil on kohustus tasuda kõik maksud Soomes vastavalt seal kehtivale seadusele!

Anrema OÜ (reg.nr 11952519) Estonia pst. 7, Tallinn 10143 Estonia, M: +372 50 24 761 (9.00-17.00), E-mail: info@mydrink.ee

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.