Vanuse kinnitus

Enne veebilehele sisenemist pead kinnitama, et oled vähemalt 18 aastane.

Vabandame, see leht pole teie jaoks.

WENTE LOUIS MEL SAUVIGNON BLANC`14 13% 75CL

Ole esimene, kes seda tootet hindab ja kommenteerib

Hind: 20,33 €
Liitri hind: 27,11 € /L

Tooteinfo

Tooteliik: Geograafilise tähisega vein
Päritolumaa: Ameerika Ühendriigid
Piirkond: Kalifornia, Livermore Valley AVA
Viinamarjasort: 100% Sauvignon Blanc
Värvus: Helekollane, roheka alatooniga.
Aroom: Aroomis on värske, mineraalselt tsitruseline, puuviljane ja ürdine. Tunda valgeid lilli, rohelisi õunu ja kollaseid luuvilju.
Maitse: Maitse on kuiv, kergema kehandiga, puuviljane ja mineraalne. Tunda rohelisi õunu, melonit, sidrunikoort, rohelisi ürte. Järelmaitse värske, tsitruselise happega.
Toidusoovitus: Aperitiiv, mereannid, värsked rohelised salatid kitsejuustuga, pehmed juustud.
Serveerimistemperatuur: jahutatult 8-10°C Bordeaux tüüpi veiniklaasist

Lisateave

Kirjeldus

Livermore Valley AVA omab ideaalseid kasvutingimusi viinamarjade kasvatamiseks: soojad päevad, jahedad ööd, kasvutingimusi mõjutavad hommikune udu ja jahedad tuuled Vaikselt Ookeanilt ja San Francisco lahelt.

Louis Mel Sauvignon Blanc viinamarjad on korjatud hommikutundidel, marjad on hoolikalt sorteeritud, eemaldatud varred, lehed ning õrnalt pressitud. Edasi toimub fermentatsioon (15-18°C) kontrollitud temperatuuril, et tagada veini värskus, vein laagerdub terasvaadis.

Tootja: Wente Vineyards

Wente Vineyards on rajatud 1883. a ja on siiani vanim, järjepidevalt veini valmistanud ning perekonna valduses olev veinimaja Kalifornias. Tänapäeval juhib veinimaja tegevust Wente perekonna 5. generatsioon ja veinimeistriks on Karl D. Wente. Veinimaja paikneb Kalifornias, San Francisco´st idas Livermore Valley´s ja omab väikeseid veiniaedu Arroyo Seco AVA-s Monterey County´s. Ernest Wente muretses Montpellieri ülikooli viinapuude puukoolist pärineva Chardonnay marjasordi, mida tänapäeval nimetatakse „Wente Clone“ Chardonnay´ks ja mida kasvatatakse tänapäeval üle 80% Kalifornia veiniaedades.Veinimaja arendab ja kasvatab Sauvignon Blanc viinamarja vääte, mille istikud on toodud 1880-ndatel Chateau d´Yguem, Bordeaux veinimõisast. Samuti Wente Cabernet Sauvignon väädid pärinevad Chateau Margaux, Bordeaux veinimõisast. Wente Family Wines esindusveinideks on „Small Lot“ ja „Nth Degree“ sarja veinid, mis korjatakse väikestest, piiritletud saagikusega veiniaedadest Arroyo Seco AVA-s.

Lisainfo

Laokood JVV1526
Toote kaal (kg): 1.2400
Tootjafirma URL Puudub

Toote märksõnad

Siltide eristamiseks kasutada tühikuid.
Mitmesõnalised sildid tuleb ümbritseda ülakomadega (').

TÄHELEPANU! TEGEMIST ON ALKOHOLIGA. ALKOHOL VÕIB KAHJUSTADA TEIE TERVIST.